top of page

מחפשות הרצאות ליום האישה?

.jpg

אתן מחפשות עכשיו הרצאה ליום האישה ואולי שמעתן וראיתן כבר המון הרצאות ליום האישה, אז למה שהפעם זה יהיה אחרת?

כי בהרצאת שפת הגוף שהכנתי לכן לרגל יום האישה הבינלאומי, כל אחת מהנשים בחברה או במשרד שלכן – תרגיש שהיא מפיקה ערך, כל אחת מהן תמצא את עצמה ותבין למה בחרת בהרצאה הזו במיוחד.

 

מעבר לכך, שלא רק הנשים יהנו, אלא גם הגברים במשרד, אפילו כשמדובר בהרצאה ליום האישה.
 

שתי הסיבות העיקריות שבזכותן כדאי לכן להזמין אותי להרצאה ליום האישה או אפילו אחת מכמה הרצאות ליום האישה אצלכן, הן:

 

- הרצאה ליום האישה, צריכה להיות הרצאה קלילה, כיפית ומשעשעת שהקהל יזכור, יהנה, אבל גם ירכוש כלים פרקטיים לחיים.
כזאת שנכנסים אליה ויוצאים קצת אחרת. זאת בדיוק ההרצאה שלי.
 

 

- הרצאה ליום האישה היא הרצאה שהקהל מחכה לה ומנסה לראות איך מחדשים, ההרצאות שלי מתחדשות כל הזמן ונוגעות בכל אחד מהמשתתפים בקהל.
 

 

במיוחד בימים אלה, אנחנו מחפשים הרצאה מצחיקה אבל לא סטנדאפ, משהו שירומם ויקליל את האווירה ויגרום לכולם להרגיש קצת יותר בנוח, אולי קצת להתרווח בכיסא ואפילו לפתוח את הגוף, לנשום קצת אוויר ולהנות מהרצאה קלילה, מצחיקה שלרגע תנתק אותנו מהמחשבות ומהתחושות של היום-יום ותיתן לנו את האפשרות לברוח במשך שישים דקות מהיום –יום, אל הרצאה שתחשוף בפנינו את כל הסודות הקטנים של שפת הגוף.
ותותאם במיוחד להיות ההרצאה המנצחת שלכם (הרצאה ליום האישה).
 

 

אנחנו נדבר על שפת הגוף ככלי מעצים אישי, זה כלי שכל אישה וגבר יכולים לשפר לעצמם והיתרון – כולם היו רוצים לשפר אותו בעצמם.
 
אז בהרצאה הזאת, תגרמו להם להרגיש שהם יכולים ושגם עזרתם להם והבאתם להם את הכלים הרלוונטיים.
 

קהלים נשיים תמיד נהנים במיוחד בהרצאות שפת גוף, במיוחד כשהן הרצאות ליום האישה שמותאמות בתוכן ומאירות בזרקור את הצד המיוחד והחיובי של הנשים, את העוצמות של נשים בשפת גוף.

בין היתר, הידעתם שאחד היתרונות הביולוגיים של נשים – הוא מה שנקרא האינטואיציה נשית.

הרבה אנשים חושבים שאינטואיציה נשית היא "מיתוס", אבל מחקרים בעולם שפת הגוף מראים משהו ממש אחר.

 

לפי המחקרים, אחד היתרונות הבולטים של נשים (וזאת נקודה שלקוחה ממש מתוך הרצאה ליום האישה שהעברתי בשנה שעברה), הוא הבנת שפת הגוף ותווי הפנים של תינוקות וילדים.
 

למה זה קורה?

 

כי אם תחשבו על זה טוב, בעבר הרחוק, אנחנו בני האדם היינו יצור שצריך לשרוד. כשהיינו במבנה משפחתי זוגי, התפקיד של הגבר היה ללכת ולצוד, להאכיל את המשפחה ולדאוג שיהיה אוכל לבני המשפחה שגדלה לה לאט לאט. לעומת זאת, התפקיד של האישה, היה בעיקר לגדל את הילדים ולדאוג לספק את הצרכים שלהם (אז פחות היה להן זמן פנוי ולא העבירו הרצאות ליום האישה [האמת שלא הייתה הרצאה ליום האישה או יום כזה בכלל]).
 

 

לצורך ההליך ההישרדותי של גידול הילדים – הנשים היו צריכות להבין מה התינוק רוצה? מה הוא מרגיש? מה חסר לו? איך עושים את הדבר הזה?
 

בשביל להבין טוב יותר את שפת הגוף של התינוקות והילדים, המוח של הנשים מפריש יותר אסטרוגן וזה אחד ההורמונים שעוזרים לזהות הבעות פנים ושפת גוף טוב יותר.

 

לכן, נשים באופן אוטומטי מתחברות יותר לנושא של שפת הגוף, כי זיהוי שפת גוף זה משהו שהוא חלק מהן.
 

לרגל יום האישה הבינלאומי שחל במרץ, יש לכן הזדמנות ייחודית להרים את מצב הרוח, לעורר השראה ולהעשיר את חייהן של הנשים המדהימות שנמצאות סביבנו.

 

דרך נפלאה אחת להשיג את המטרות האלה, היא באמצעות חקר העולם המורכב של שפת הגוף.
 

 

צאו למסע של העצמה, עם הרצאות שפת גוף שמותאמות במיוחד ליום האישה, מעלות את היתרונות היחסיים של נשים בהבנת שפת הגוף ועל הדרך מספקות גם תובנות מרתקות, מפגשים אינטרקאטיביים וידע פרקטי ושימושי שייתן המון ערך, יחד עם החגיגות של החוזק, החוסן ושפת הגוף של הנשים והגברים בחברה.
 

 

יש המון הרצאות, לא כולן הן מותאמות. כשאתם בוחרים הרצאה ליום האישה, מומלץ לעשות בדיקה, לא כל אחד שמתגאה שיש לו הרצאות ליום האישה, בהכרח דואג להתאים את ההרצאות שלו ליום האישה.
 

למה לבחור בהרצאת שפת גוף כהרצאה ליום האישה?

הרצאות שפת הגוף ליום האישה שאני מעביר הן לא הרצאות שגרתיות, הן מציעות תובנות מעצימות על הדרך שבה אנחנו מתקשרים, האומנות שנקראת שפת הגוף. בעזרת ההרצאות, הקהל ילמד לחשוף את הרמזים העדינים שאפשר לגלות בתווי הפנים של האדם שמולנו ובתנועות שהוא מציג לנו.

 

בהרצאה המיוחדת שלנו, הרצאה ליום האישה, נבין טוב יותר איך מראים ביטחון עצמי, אסרטיביות וכריזמה ואיך מעצימים נשים לנווט בתחומים המקצועיים והאישיים כאחד בחן ובנינוחות.
 

ברוח האמיתית של יום האישה, ההרצאות שלנו חוגגות את המגוון של שפת הגוף בין המגדרים והתרבויות. נבין כיצד מחוות והבעות שונות ממלאות תפקיד מכריע בעיצוב סגנונות תקשורת, ומטפחים הבנה עמוקה יותר של הרצונות והצרכים של האדם שמולי.

 

בניית ביטחון עצמי בזכות הרצאות ליום האישה:

 

שפת גוף זה אחד הכלים המעולים לבניית ביטחון עצמי, הדרך שבה נחזיק את הגוף, או שנפעיל אותו, יכולה להשפיע על חיינו בצורה משמעותית ביותר.
 

בהרצאה שלי, אני אציג ואסביר איך באמצעות מספר טיפים פרקטיים וטכניקות שימושיות, נוכל לגרום לשפת הגוף שלנו להראות הרבה יותר ביטחון ובדרך כזאת, גם לגרום לעצמנו להרגיש ביטחון רב יותר בסיטואציות שונות.

 

מעמידת נכונה בשפת הגוף, דרך אמנות השיקוף, נגלה את המפתחות להשאיר רושם ראשוני איכותי שנמשך ומשפיע לטובה על כל אחד.
 

 

הרצאות ליום האישה שאני מעביר, מותאמות ותפורות במיוחד עבור יום האישה ומתמקדות באתגרים הייחודיים שנשים עשויות להיתקל בהן בזירה המקצועית.
 
נלמד כיצד לנווט בארגונים שונים, לשלוט באמנות המשא ומתן ולהוביל פרויקטים באמצעות רמזים עדינים שמשפיעים על שפת הגוף.
 

 

בהרצאה להיום האישה, אני אדאג לעניין את הקהל שלך במפגש אינטראקטיבי ומעשי שהופך את הלמידה על שפת גוף לחוויה כיפית וסוחפת. ההרצאה תשלב פעילויות מעשיות וגם צפיה באנשים מוכרים מהטלוויזיה והתקשורת, ניתוח שפת גופם ולא מעט הומור.
 

אז למה אתן מחכות?

חיפשתן הרצאה ליום האישה הגעתן להרצאה הנכונה. התקשרו ואספר לכן איך אבנה לכן את ההרצאה המושלמת, הרצאה ליום האישה שכולם יזכרו וידברו עליה עוד הרבה.

 

לא צריך יותר לחפש הרצאות ליום האישה.
 

עוד כמה סיבות אחרונות שמסבירות למה ההרצאה שלי מתאימה בדיוק לכן:

 

- כשאנחנו מחפשים הרצאה ליום האישה, אנחנו רוצים לוודא שכל הקהל יתחבר. מגזרים שונים, נשים בגילאים שונים וגם הגברים שבחברה. בהרצאת שפת הגוף שלי, כל הקהל נהנה.
 

 

- כשאנחנו מחפשים הרצאה ליום האישה אנחנו רוצים לוודא שהיא תהיה מצחיקה וקלילה, זאת בדיוק ההרצאה שלי. לא תוכלו להפסיק לצחוק.
 

 

- כשאנחנו מחפשים הרצאה ליום האישה אנחנו רוצים לדעת שאנחנו בוחרים מרצה שמכבד את הקהל ומתייחס אליו בכבוד המתאים לו. בהרצאה שלי לעולם לא אצחק על הקהל, לא אשתף אנשים שלא מעוניינים ולא אתבדח על עניינים רגישים.
 

 

- כשאנחנו מחפשים הרצאה ליום האישה חשוב לנו שיהיה בה ערך מוסף, בהרצאות שפת הגוף שלי זה משהו בלתי נפרד מההרצאה.
 

 

- כשאנחנו מחפשים הרצאות ליום האישה אנחנו רוצים למצוא הרצאה שנותנת כלים לפריצת גבולות ומחסומים, בהרצאה שלי הקהל ילמד לפרוץ מחסומים של דיבור מול קהל, זיהוי התנגדויות ושקרים ועוד.
 

 

- כשאנחנו מחפשים הרצאה ליום האישה אנחנו רוצים הרצאה שיודעת להתגמש לפי הזמנים ואילוצי לו"ז, בהרצאות שלי אני יודע להתמודד עם שינויים של הרגע האחרון, דברים בלתי מתוכננים ועוד.
 

 

- כשאנחנו מחפשים הרצאה ליום האישה חשוב שנבין שההרצאה רלוונטית ועדכנית. ההרצאות שלי מעודכנות כל הזמן ומתעדכנות לפי האירועים האקטואלים.
 

אז ניפגש?

אני מחכה כבר להרצות לכם עם ההרצאה שלי, הרצאה ליום האישה שלא תפסיקו לקבל עליה מחמאות.

צרו איתי קשר עוד היום ותקבלו הצעת מחיר בתוך מספר דקות,

אולי גם אתן תצטרפו לרשימת הממליצות הארוכה שלי.

הרצאות ליום האישה | הרצאה ליום האישה | הרצאות מעניינות ליום האישה | הרצאות ליום האישה הבינלאומי | הרצאה ליום האישה הבינלאומי

לגלות את סודות שפת הגוף: הרצאות ליום האישה

"שפת הגוף נוכחת ב-100% מהחיים שלנו, אבל אנחנו משתמשים רק ב-20% מהפונטציאל. בעזרת שימוש נכון בשפת הגוף, נוכל להיות הרבה יותר מוצלחים".
מורן קלפר

רוצים לדבר איתי?

Contact

מוזמנים ליצור איתי קשר או להשאיר פרטים כאן

קיבלנו. נחזור אליכם בהקדם

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
.png
.png
.png
.png

 Ⓒ כל הזכויות שמורות למורן קלפר 2023 | בנייה ועיצוב אתר - רז יראקצ'י 

bottom of page